Coğrafya Konu Anlatımı

SIRALA: İzlenme Sayısı Eklenme Tarihi Yıldız Sayısı

  İzohipslerle Yeryüzü Şekillerinin Gösterimi - Coğrafya Konu Anlatımı
  En keyifli konulardan olan "İzohipsler" ile sizlerleyiz. Coğrafya dersini AYT, TYT, KPSS sınavlarına uygun müfredatla sizlerle buluşturuyoruz. Bu ücretsiz derslerimizle birlikte sınava hazırlığınız çok daha keyifli olacak!
  29 kez izlendi 149 gün önce


  Haritalarda Uzunluk Hesaplama - Coğrafya Konu Anlatımı
  "Haritalarda uzunluk hesaplama" Coğrafya dersini AYT, TYT, KPSS sınavlarına uygun müfredatla sizlerle buluşturuyoruz. Bu ücretsiz derslerimizle birlikte sınava hazırlığınız çok daha keyifli olacak!
  29 kez izlendi 149 gün önce


  Haritalarda Yeryüzü Şekilleri - Coğrafya Konu Anlatımı
  "Haritalarda yeryüzü şekilleri" Coğrafya dersini AYT, TYT, KPSS sınavlarına uygun müfredatla sizlerle buluşturuyoruz. Bu ücretsiz derslerimizle birlikte sınava hazırlığınız çok daha keyifli olacak!
  26 kez izlendi 149 gün önce


  Ölçeklerine Göre Haritalar - Coğrafya Konu Anlatımı
  "Ölçeklerine Göre Haritalar" Coğrafya dersini AYT, TYT, KPSS sınavlarına uygun müfredatla sizlerle buluşturuyoruz. Bu ücretsiz derslerimizle birlikte sınava hazırlığınız çok daha keyifli olacak!
  18 kez izlendi 149 gün önce


  Harita Bilgisi - Coğrafya Konu Anlatımı
  Kısaca Akademi'de Coğrafya Dersimize "HARİTA BİLGİSİ" konusuyla devam ediyoruz. Coğrafya dersini AYT, TYT, KPSS sınavlarına uygun müfredatla sizlerle buluşturuyoruz. Bu ücretsiz derslerimizle birlikte sınava hazırlığınız çok daha keyifli olacak!
  21 kez izlendi 149 gün önce


  Paraleller - Coğrafi Koordinatlar - Coğrafya Konu Anlatımı
  Kısaca Akademi Coğrafya Dersimize "Paraleller" konusuyla devam ediyoruz. Coğrafya dersini AYT, TYT, KPSS sınavlarına uygun müfredatla sizlerle buluşturuyoruz. Bu ücretsiz derslerimizle birlikte sınava hazırlığınız çok daha keyifli olacak!
  25 kez izlendi 149 gün önce


  Meridyenler - Coğrafi Koordinatlar - Coğrafya Konu Anlatımı
  Coğrafi Koordinatlar dersimizin 2. konusu "Meridyenler" Coğrafya dersini AYT, TYT, KPSS sınavlarına uygun müfredatla sizlerle buluşturuyoruz. Bu ücretsiz derslerimizle birlikte sınava hazırlığınız çok daha keyifli olacak!
  20 kez izlendi 149 gün önce


  Doğa ve İnsan - Coğrafya Konu Anlatımı
  Kısaca Akademi "Doğa ve İnsan" konusu ile ilk Coğrafya dersine başlıyor! Coğrafya dersini AYT, TYT, KPSS sınavlarına uygun müfredatla sizlerle buluşturuyoruz. Bu ücretsiz derslerimizle birlikte sınava hazırlığınız çok daha keyifli olacak! Kısaca Akademi ailesi olarak amacımız; AYT, TYT ve LGS sınavlarında Matematik, Geometri, Fizik, Kimya, Biyoloji, Türk Dili ve Edebiyatı, Coğrafya ve Tarih derslerimizle başarıyı sağlamanıza yardımcı olmak.
  20 kez izlendi 149 gün önce